גמ"ח האירועים שמחת זקנתי - נשמח לעזתרכם


יש שמחה? מחפשים גמ"ח שיעזור לקיים את האירוע? על "שמחת זקנתי" שמעתם? עכשיו הוא צריך את התגייסותינו 

לפני 10 שנים נפתח בשקט וצנעה גמ"ח אירועים יפיפה בחפץ חיים בשם "שמחת זקנתי". את הגמ"ח פתחה בת הקיבוץ- ענבר (היום שרעבי ופעם ליבן) שגרה עם הראל ושבעת הילדים בחפץ חיים. ענבר, עובדת במשרד החינוך כמדריכת צוותים לחינוך מיוחד במשרה מלאה, נולדה וגדלה בקיבוץ וחזרה אליו עם משפחתה ותמיד ידעה שבזמן המתאים הם ייסדו גמ"ח ורק התלבטה (מעט יש לומר) איזה. לגמ"ח הציוד לשמחות ואירועים שפתחה קראה בשם ״שמחת זקנתי״ ע״ש סבה וסבתה ממקימי הקבוץ אברהם ואסתר ליבן ז"ל.  משתמשי הגמ״ח נהנים ממגוון גדל והולך של מפות, כלים, אביזרים ודקורציה לאירוע שלהם. בתחילת דרכו היה הגמ״ח בתוך ביתם ממש. מאז הוא גדל ונדד והיום הוא מתאחסן במבנה שהקיבוץ הקצה לטובת המייזם והקיבוץ עזר בשיפוצו. בשנים האחרונות הביקוש לגמ"ח הולך ומתרחב ( לא רק תושבי המועצה אלא מגיעים אליו גם כל יישובי הסביבה- אלומה, אשדוד, ניצן, מזכרת בתיה, יבנה ועוד) ובשל הביקוש הרב יש לתאם תאריכים כמה חודשים מראש על מנת להינות מהציוד. 

אבל עם התגברות הביקוש נוצרה בעיה- תיחזוק הגמ״ח דורש התרמות, רכישות, חידוש מלאים, ובעיקר סידור ותיאום עם קהל המשתמשים שרק הולך וגדל ויש לעקוב תדיר אחר איסוף והחזרה של הציוד הרב שנלקח לאירועים השונים.  על מנת להמשיך ולהפעיל את גמ"ח השמחות ענבר זקוקה כרגע בדחיפות הן לתיקון ושיפור המבנה, הן לעזרת מתנדבים והן למיחשוב המלאי וההזמנות. 

בגלל חשיבות הגמ"ח עבור תושבי המועצה, המועצה החליטה לסייע בכל נושא תיקון ושיפור המבנה ומחלקת שפ"ע נכנסת בימים אלו לעבודה במקום אך לשני הצרכים הנוספים אנו נשמח את עזרתכם- מתנדבים שיגיעו ויתפעלו, בניהולה של ענבר, את המקום שודרש זמן רב וכן- סיוע במציאת או בניית תוכנה מתאימה למיחשוב המלאי וההזמנות של הגמ"ח- אם במקרה אתם מומחים לבניית תוכנות או אפליקציות או מכירים תוכנה שתתאים לגמ"ח נשמח שתעדכנו אותנו במידע כדי שנוכל להטמיע זאת במחשבי הגמ"ח. 

יכולים לעזור? מצוין! נשמח שתפנו אלינו:

להתנדבות: שימרית - רכזת מתנדבים 050-788-1765

לתוכנה/ אפליקציה: ענבר - 054-4773388