עפיפונים בשמי בני ראם


ביום שבת, 7 באוקטובר, אמור היה להערך בקיבוץ כפר עזה פסטיבל העפיפוניאדה שנערך מדי שנה בחגיגות שמחת תורה. במסגרת הפסטיבל חברי הקיבוץ מפריחים עפיפונים עם מסרים של שלום ותקווה – השנה התקווה התבדתה ובאותה שבת נרצחו 61 תושבי קיבוץ ונחטפו 18 נוספים.

מתוך האסון הכבד נולדה יוזמה מיוחדת "עפיפונים של תקוה" ויישובים בכל רחבי הארץ מקיימים ארועי הפרחת עפיפונים ובהם מסרים של תקווה וחופש עבור החטופים והשבויים אצל החמאס.

ביום שישי האחרון התקיים ארוע עפיפוניאדה מיוחד שצויין לרגל יום הילד הבינלאומי ומתוך רצון לחזק את משפחות החטופים וכוחות הביטחון. את הארוע יזמו בי"ס ידלין מראשל"צ, שמנהלת אותו בת מושב בני ראם אורנה- ארוע עפיפוניאדה לתלמידי בי"ס, כדי לתת לארוע ערך נוסף ביקשה לקיים את המיזם במושב בני ראם יחד עם תושבי המושב והמועצה וחיילי צה"ל השוהים במקום. את הארוע פתחו שי רייכנר ראש המועצה, טובה מנהלת תחום זכויות הילד במשרד החינוך ובירך הרב דורון פרץ- תושב יד בנימין שבנו הלוחם דניאל פרץ נשבה אף הוא ע"י מחבלי החמאס והוא מוחזק כרגע בעזה- שריגש את כולם במילותיו המנחמות והמחזקות 

מאות משתתפים הגיעו לארוע מלא התקווה שלווה מוסיקלית ע"י להקת הרבנות הראשית ואנו בטוחים כי התפילות הרבות והתקווה הרבה שהייתה שם מילאה לכולנו, כל באי המפגש, את המצברים והעניקה לנו כוחות להמשך.

תודה גדולה לבנות שמפחת ושדי- עדי ואורנה וכן לכלל תושבי מושב בני ראם על המיזם היפה והמרגש שחיזק את כולנו.

צילום: Joel Alioua

לכל התמונות:

https://www.picndo.com/events/965686869 

השתמשו בקוד VX4N4M כדי להכנס כלקוח.כניסה כלקוח מאפשרת בחירת תמונות, הורדה ושיתוף תמונות ברשתות חברתיות ואימיל.