חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

מירוץ נחל שורק ה-7 - המירוץ!

שלישי כג' תשרי, 25 באוקטובר 2016

מרוץ נחל שורק לזכרו של הדר גולדין ז"ל התקיים השנה זו הפעם השביעית ברציפות. המרוץ שבשלש השנים האחרונות נקרא ע"ש סגן הדר גולדין ז''ל שנפל במבצע "צוק איתן" מאפשר לרצים רבים חובבים ומקצועיים להנות מהתחביב שלהם קרוב לבית. הכל נכון, רק זה לא מנע מהמרוץ לאפשר לרצים המתגוררים באיזורים מרוחקים יותר להגיע אף הם למרוץ המשובח שמפעיל המתנ''ס מזה כ-7 שנים. 
מתנ''ס נחל שורק בראשות מנהלת המתנ''ס נועה ברדוגו - פסטרנק, מנהל מחלקת הספורט שריאל אביקסיס, עובדי המתנ''ס, דינר אבן חיים מ"דינר הפקות", שרית שרף מקידום הבריאות ואיכות הסביבה, חברת "ריל טיימינג" המתמחה בניהול מרוצים מקצועיים התכוננו למרוץ חודשים מספר קודם להתרחשותו הן על הצד הארגוני לוגיסטי והן בצד הפרסומי וההגעה לכל תושבי המועצה המעוניינים לרוץ ולכל הרצים האפשריים בכל האזור. בבוקר המרוץ שהתקיים ביט' תשרי 21/10 הגיעו למעלה מ-1000 רצים כשבתוכם 300 חיילים מחטיבת גבעתי לנקודות חלוקת ערכות הריצה במושב בני ראם.חלקם עשו את תפילת השחר באזור ההזנקה לאחר החלוקה כולם הגיעו לעמדת הזינוק ובשעה 7:00 היתה ההזנקה הראשונה של מקצה ה-10  ק''מ.

בשעה 7:10 הוזנקו הרצים של מקצה ה-5 ק''מ ובשעה 7:20 הוזנקה הקבוצה האחרונה - מקצה ה- 2 ק''מ.

מרגש היה לראות את האדרנלין שזרם בקהל, נשים, גברים וילדים כאשר התקיימו נקודות הזנקה גם לילדים במקצה ה-2 ק''מ.

בסיום המרוץ הגיעו כל הרצים לנקודת ההתחלה כשכל רץ מקבל מדלייה חרוטה בסמל המועצה ונתוני הריצה שלו נמדדים ונשמרים. לאחר מתיחות והרפיה הגיעו כל הרצים לבמה שהוקמה בדשא של המושב ושם קיבל לידיו את ההנחייה חנן צאייג תושב גני טל. חנן הזמין את ראש המועצה אלי אסקוזידו לשאת דברים - אלי אמר כי מברך את כל הרצים שהשתתפו במרוץ, הזכיר לכולם שהדר גולדין ז''ל היה חובב מרוצים וספורט ואנחנו גאים לאמץ את המרוץ על שמו. כמו כן, אמר שהוא מקווה שממשלת ישראל תעשה את מירב המאמצים להשיב את גופתו של הדר גולדין ז''ל לקבורה בישראל במהרה. ראש המועצה העניק מגן הוקרה למשפחת סגן הדר גולדין ז''ל שנכחה באירוע עוד נשא דברים במרוץ: פרופ' שמחה גולדין אביו של הדר שגם חילק גביעים לרצים.

דובב מאתר ריל טיימינג ניהל את התוצאות בצורה מקצועית ביותר כאשר הוא מזמין לקבלת הגביעים את בעלי התוצאות הגבוהות ביותר לפי מקצים. 

בסיום המרוץ נערך סיום מסכת מפי קובי פרץ ושירת המנון "התקווה". 

 
המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק