חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

לקראת חודש אדר אנו מוציאים עיתון אזרחים ותיקים

רביעי יט' שבט, 15 בפברואר 2017

"מה נאה חכמת סבים ולנכדים מחשבה ועצה"- ציבור האזרחים הוותיקים מונה השנה כ-750 בתי אב במועצה אזורית נחל שורק. "אזרחים ותיקים" מוגדרים מי שהם מעל גיל 55. בתקופה האחרונה עלה הצורך ביצירת קשר עם האזרחים הותיקים. מתוך תחושת כבוד אליהם ומחשבה כי עשייתם ופועלם ראויה לפרסום גם בגיל שאחרי תקופת העבודה. הדאגה לתושבים לא נגמרת באוכלוסיית הילדים בחינוך ובתרבות וממשיכה אצלנו גם בגיל השלישי.

מטרת העלון היא לתת לאזרחים הותיקים במה על מנת להביא לידי ביטוי את העשייה שלהם ולתת להם הזדמנות להשתלב בתחומי העשיה.

אני רואים זכות גדולה בהנעמת שעות חייהם של האזרחים הוותיקים וביצירת עניין בכל יום בחייהם הן בתחום ההתנדבות והן בתחום ההעשרה.

פרויקט "הקהילה התומכת" קם ביוזמתה של אילנה כהן ויזמה פעילויות רבות בשנה האחרונה ביניהן: הקתדרה המשותפת לנו ולמועצה אזורית יואב, יציאת האזרחים הותיקים לטיולים וסיורים בארץ ובעולם.  

השותפים היקרים בעשיה למען האזרחים הוותיקים במועצה הם המחלקה לשירותים חברתיים, מרכז היום לקשיש ומרכז התעסוקה התורני (המת''ת).

העלון ייצא במתכונת דו - חודשית ואנו מזמינים אתכם להביע את דעתכם על העיצוב והתוכן באמצעות המייל הייעודי שפתחנו manahalsoreq@gmail.comהמועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק