חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

יום המעשים הטובים במועצה אזורית נחל שורק

שלישי א' ניסן, 28 במרץ 2017

יום המעשים הטובים תשע''ז במועצה אזורית נחל שורק 

יום המעשים הטובים במועצה שלנו החל היום בגרסא דינקותא של העם היהודי - לימוד משותף של דף מקורות בנושא חסד בכל מערכות החינוך ואמירת פרקי תהילים. אנו במועצה מאמינים כי מעשים טובים עושים כל השנה אך ביום המעשים הטובים אנו מרימים להנחתה.

נסקור תחילה את הנעשה במוסדות החינוך במועצה: בתלמוד התורה "תורת החיים" יצאו התלמידים עם שי וברכות אמירת תודה לכל המאבטחים במוסדות החינוך.
בית ספר ברויאר לבש חג וקושט בבלונים צהובים חגיגיים והתלמידים בבית הספר אמרו תודה לשומר בית הספר המסור ליאוניד. ועד ההורים חילק עציצים לנהגים.

עובדות המועצה יצאו הבוקר לשמח את הקשישות המגיעות למרכז היום לקשיש בארוחת בוקר עשירה שהכינו וסעדו איתן בצוותא בחדר האוכל של מרכז היום. במהלך ארוחת הבוקר הורגשה אוירת שמחה חגיגית מנהל מחלקת חינוך - הרב דוד עסיס ברך את היושבות בחדר האוכל בשירים וזמירות. נשות המועצה רקדו ושמחו איתן. בינתיים, במתנ''ס קישטו את הרחבה בבלונים וערכו את השולחן באולם המתנ''ס כדי לארח את אנשי אקי"ם אשדוד שנבחרו להיות מושא ההתנדבות והנתינה של המתנ''ס. עובדי המתנ''ס ארחו את אנשי אקי''ם וסעדו איתם ארוחת בקר משותפת שהכינו. לאחר מכן, חברי מרכז אקי"ם וצוות המתנ"ס יצאו בצוותא לפעילות התנדבותית במת"ת. 

נדב כהן הגיע למת''ת לקיים את הפעילות המוזיקלית "מקישים בכל" - פעילות מקצבית תוססת ושמחה עם חברי אקי"ם, משתקמי המת''ת ושכבת יא' בישיבת "צביה קטיף".

בשעות אחה''צ התקיים הפנינג שמחה בשעות אחה"צ במתנ"ס - בהפנינג נהננו ממתנפחים, דרבוקות, פאן ריידרים, קפציות, סוכר, פופקורן ופיצה. תלמידי בי"ס ברויאר בהובלת המורות גילה אשל ורבקה אהרוני ובשיתוף המתנ"ס הקימו יריד יד 2 ענק ברחבת המתנ"ס שכל הכנסותיו לצדקה. מתנדבות השרות הלאומי התנדבו לסייע, נציין לשבח את המתנדב דניאל זלינגר מחפץ חיים על תרומתו ההתנדבותית ליום זה.

את יום המעשים הטובים חתמנו בערב הוקרה למערכת החינוך במועצה אזורית נחל שורק במרכז התרבות ובהופעה של יהורם גאון. נשאו דברים: ראש המועצה אלי אסקוזידו, מנהל מחלקת חינוך דוד עסיס, מחמ''ד מחוז מרכז גד ברטוב, גבי שמעון - יו''ר הסתדרות רחובות והמרחב, מנכ''ל משרד החינוך הנכנס שמואל אבוהב ונציגת ההורים ורדית לוי.

סיום היום נחתם בהופעה מחשמלת של הגדול מכולם הזמר יהורם גאון - עם שירים מכל הזמנים ומכל התקופות. יהורם גאון זמר, שחקן, מגיש טלויזיה ורדיו זוכה פרס ישראל, יקיר ירושלים ואחד האומנים המוערכים והאהובים ביותר בארץ.
עם תחילת ההופעה מיד נוצר קשר חם ומחשמל בין הקהל ליהורם וזה היה נשמע כמו מקהלה אחת גדולה.
יהורם פתח במחרוזת שירי אהבה המשיך למחרוזת שלישית גשר הירקון שירים המבטאים את אהבת הארץ שורשיות המשפחה וכמובן העלה את ירושלים על ראש שמחתנו. הקהל לא הפסיק לשיר ולא הפסיק להריע.

הכנסות הכרטיסים שנמכרו נתרמו לטובת "יום המעשים הטובים". כל ההכנסות מיום זה יימסרו לטובת "קמחא דפסחא" של גמ''ח ירימי, בית לחיים, ושילוב ילדים ממשפחות עם קושי כלכלי בקייטנות. 

תודה למתנ''ס נחל שורק - מנהלת המתנ''ס נעה ברדוגו, מנהלת תרבות יעל גולדהגן, מרכזת תרבות תורנית רותי בראון על הפעילות הענפה. 
המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק