חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

הכנסת ספר תורה לזכר 83 חללי מערכות ישראל בני האזור

שני ז' ניסן, 3 באפריל 2017

בהכנסת ספר תורה השהתקיימה ביום חמישי האחרון במועדון בני ראם הוכנס ספר תורה בן 80 שנה שנתרם על ידי משפחת גולדשטיין לעילוי נשמת משפחתם שנספתה בשואה ולזכרם של 83 חללי מערכות ישראל בני המועצות האזוריות נחל שורק, גדרות והמקומיות גדרה ובני עייש.

מעמד הכנסת ספר התורה לבית הכנסת הספרדי בבני ראם אורגן על ידי ארגון "יד לבנים" ומשפחת גולדשטיין - התורמים הנדיבים למועצות האזוריות נחל שורק, גדרה, יישובי עשרת, בני עייש ויישובי גדרות. 

את המעמד המרגש כבדו בנוכחותם יו''ר ארגון "יד לבנים" אלי בן שם, מנכ''לית ארגון "יד לבנים" רחל לניאדו, יו''ר סניף "יד לבנים" בצלאל ושדי, הרב הראשי הצבאי לצה''ל תא''ל הרב אייל קרים, ראש המועצה אלי אסקוזידו, שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, חברת הכנסת ד''ר ענת ברקו, השר איוב קרא, ח''כ נורית קורן, ח''כ אברהם נגוסה, בני משפחת גולדשטיין, משפחות חללים ותושבים רבים. 

בין קורבנות השואה וחללי מערכות ישראל יש חוט מקשר של חיינו בארץ הזאת. לולא הם, כל מה שיש לנו לא היה ולכן הנצחתם חשובה וחזקה בעיני מאין כמוה! 

את הערב הנחה משה ענקי, ליווה הזמר רועי ידיד שהגיע בהתנדבות יחד עם שירותי ההגברה רצון - יישר כוח גדול להם!תודה לעובדי המועצה והמתנ''ס על תרומתם להפקת הערב וכן על חזות פני המועצה הנקייה והמסודרת להפליא. תודה למחלקת לתרבות יהודית במתנ''ס בניהולה של רותי בראון. 

בזכות הכנסת ספר התורה נזכה להתגשמות המשאלה "בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל".
המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק