חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

התנדבות, אחדות ואהבת ישראל נפגשו בכנרת

יום ראשון י' סיון, 4 ביוני 2017

התנדבות, אחדות ואהבת ישראל נפגשו בכנרת

"סדנת שילוב" - המשלבת ילדי חינוך מיוחד בוגרים ומספקת להם מגורים ותעסוקה היתה חלק מפרויקט צליחת הכנרת שנערכה בר"ח סיוון. הסדנא ממוקמת ביישוב גבעות שלמרגלות גוש עציון. 

כ-350 נשים ונערות מכל רחבי הארץ, התאספו בחוף האון שבמזרח הכנרת לכבוד הצליחה, אשר בה שני מקצים: 3.9 ק"מ ו-1.9 ק"מ. בערב המיוחד הוצגה על בימה גדולה ,שנבנתה לכבוד האירוע המעצים, סרטונים והופעות על פעילות הסדנא. כמו-כן הציגו חניכיה את תוצריהם, שרו ונגנו לקהל הגדול.

בצליחה אף השתתפו בנות מסדנת השילוב! אין מילים לתאר את ההתרגשות כאשר בת 11.5 עם מוגבלות סיימה מקצה באורך 1.9 ק"מ! במקום לא נותרה עין אחת יבשה!

קבוצת השחייה של מועצה אזורית נחל שורק בהובלת קרן אוברמן (המאמנת זה שבע שנים את קבוצת הבוגרות בכישרון ובמקצועיות רבה) יצאה כולה, בליווי מספר אמהות- כ-25 נשים ונערות!
זו הייתה הקבוצה הגדולה ביותר שהגיעה באופן מאורגן.

הרכב הקבוצה מיד בנימין מרגש במיוחד, מפני שאופי חברותיה מגוון—נערות דתיות ולא דתיות חברו יחד להעצמה נשית שכולה למען מטרה של תרומה לקהילה ושילוב נוער מיוחד! אשרינו שזכינו לאהבת חינם ושילוב כתף אל כתף (תרתי משמע😊) של כל חלקי ישראל.

כאשר כל הצולחות נכנסו למים מוכנות לפתוח בשחייה, קשה לתאר את ההתרגשות לשמע תפילת הדרך שלפני הצליחה: "יהי רצון מלפניך...שתצילנו מכל סערות, רוחות וסחף, ומכל מיני פורענויות..."

תודה לשירה רייפמן, אמא של שלוש צולחות, שהרימה ערב התרמה שכולו אהבה והתמסרות. ערב שהיה מוצלח מאד ב"ה וסייע לכל בנות הקבוצה, בלי יוצא מן הכלל, לצאת למסע זה.

יישר כח ותודה לקרן אוברמן על היוזמה וההובלה!המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק