חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

עסקים קטנים מובילים לשינוי מפת התיירות

ראשון כט' תמוז, 30 ביולי 2017

עסקים קטנים מובילים לשינוי מפת התיירות

עסקים קטנים מובילים לשינוי מפת התיירות

תקופת ''בין הזמנים'' לפנינו, רוצים להכיר לכם מיזם תיירותי מבורך. העסקים הקטנים במ.א נחל שורק התאחדו למען הקהילה ומשתפים פעולה יחד עם המועצה ומתנ''ס נחל שורק ליצירת תוכן איכותי לתושבי המועצה והבאים בשעריה. במהלך פסטיבל נחל שורק ה-2 שיערך בתאריכים 2ו-3 לאוגוסט תוכלו ליהנות גם מתוכן הממומן ע"י המועצה אך גם מחוויות ייחודיות הניתנות ע"י העסקים השונים. והתוצאה היא יומיים עמוסים בפעילויות איכותיות במחירים סמליים, שווה להגיע.
מה המשותף לעסקים רבים במועצה אזורית נחל שורק? רבים מהם הצטרפו השנה לפסטיבל הקיץ שמארגנת מ.א נחל שורק והמתנ''ס ונותנים ערך מוסף תיירותי לתושבי המועצה ולאורחים הרבים הפוקדים את האזור כולו בתקופת ''בין הזמנים''.
קהילת העסקים חברה למתנ''ס נחל שורק בשילוב מעניין של תוכן שבסיומו יהיו כאן לתושבים ולקהל הרחב הפוקד את שערי המועצה בתקופה זו - יומיים עמוסים בפעילויות לכל המשפחה.
מסדנת מחול איכותי לנערות בניהולה של מנהלת ''הריקוד'' אסתר מרום עד פיסול באבן ומשעת סיפור להצגה. בערב הראשון ירגש את הקהל הזמר קובי אפללו שיארח את אברהם טל.
נוסף לתוכן התרבותי, מוגש עוד ערך מוסף לתושבים באדיבות היזמים המתגוררים במועצה.
אז מה הם מציעים?
החווה של חווה בקיבוץ חפץ חיים מציעה לתושבים והאורחים הבאים בשעריה סיור בחוות חיות ענקית הכולל האכלה וליטוף, אפיית פיתות ונסיעה ברכבת – חוויה מהנה ומומלצת לכל המשפחה!
כמה מטרים משם במושב גני טל המתחדש נמצאת חוות דגי נוי גדולה שהוקמה ע''י הביולוג ד''ר גל הרצוג ומספקת הצצה נדירה לעולם ענק ועשיר בדגים. אם חשקה נפשכם בהכנת מוצר אומנותי יהודי תוכלו לבקר בסדנת מלאכת היד של לאה דיטור הממוקמת אף היא בגני טל.
לא הרחק משם, ביישוב יד בנימין שוכן לו המרכז ההוליסטי ''בידיים טובות'' אשר יעניק לבאים בשעריו טיפול אלטרנטיבי בן חצי שעה בעלות סמלית של 60 שקלים.
את נצר חזני אתם חייבים להכיר, מושב מתחדש עם אויר הרים צלול וממוקם בפנייה שמאלה מכביש 3 בואכה ירושלים. המושב הוקם אחרי חורבן נצר חזני בגוש קטיף ומציע לכם סיור מעניין בבית כנסת ''אור יצחק'' – בית כנסת מפואר עם סיפור מיוחד על הקמתו. את הסיור תלווה אניטה טוקר.
במושב החרדי השכן לו תמצאו את החרדי הלא טיפוסי בעליל – החקלאי, הרפתן ועובד האדמה. כמה שזה לא נשמע לכם – זה פשוט כך... חרדים ששוברים כל סטיגמה – מושבניקים אמיתיים מתגוררים ביסודות. ביניהם גם דב מ''סיורי הכפר'' שייקח אתכם בשעות בין הערביים והלילה לטיול עששיות אל השדות המדהימים של יסודות.
טיול אופניים – נשמע מוכר? נכון, אבל זה לא עוד טיול אופניים בשטח. מדובר בטיול לילי שהכין לנו עידן אופן מקיבוץ רבדים במועצת יואב השכנה שייקח אתכם למסע בין כוכבים על שדות תל מקנה – טיול לילי עם הדרכה של מומחה לאסטרונומיה ומערכת הכוכבים...מומלץ להכיר את האזור המוזכר עוד בימי התנ''ך כפלשת המקראית.
אחרי כל זה, רוצים גם קצת סטייל לנשמה? – אתם יותר ממוזמנים להגיע ללמוד קצת סטיילינג ועיצוב אצל בר כמיסה מיד בנימין.
מידע על הפסטיבל כולל זמנים מדויקים של הזמנים על פעילויות העסקים ניתן למצוא בדף הפייסבוק של המועצה, באתר המועצה ואצלכם בתיבות הדואר...אל תחמיצו!המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק